Arman Akademi Web

Turizm Danışmanlık

Turizm Danışmanlık

Rekabet artınca kar marjları düşün turizmciler danışman peşine düştü. Yatırımın başlamasından bitimine kadar tüm stratejik hareketlere kadar doğru bilgi sahibi. Rekabete rağmen karlılık!

Dünyada hız kazanan rekabet her sektörde olduğu gibi turizm cephesinde de yaşanıyor. Artan rekabet, sektörde kar marjlarını aşağı çekerken, maliyetleri yükseltiyor.
Herhangi bir ülkede milyonlarca dolarlık turizm yatırımına soyunan kurumlar, alanında tecrübe sahibi,bölgeyi yakından tanıyan, bilgisine deneyimine güvenilir kişi-
kurumlarla işbirliği yapma ihtiyacı duyar herzaman.

Günümüzde doğru yatırım yapıp, iyi işletilen  bir turistik tesisten para kazanma yada, turistik bir seyahat yapılacaksa gezilmek istenen bölgeyi iyi bilen birilerinden yardım almak, uzmanları ön plana çıkarıyor.

Turizm danışmanları girişimcilere arsa değerlemesinden lokasyona, yatırımın türünden yapılacak tesisin mimari ve iç dekorasyonuna kadar birçok konuda hizmet verebilir.
Bunu sektördeki deneyimler sonunda elde ettikleri deneyimlerini yoğunlaştırıp aktararak yapıyorlar.

Günümüzde büyük turizm projelerinin uluslararası platformda yarışacak düzeyde olduğunu söylemek mümkün.Dolayısıyla danışmanlık seviyesi de bu çerçevede farklı boyutlara ulaşıyor. Günümüzde, yatırımcı açısından en iyi danışmanlarla en iyi sonuçlar elde etme arzusu her geçen gün ön plana çıkıyor.

Başlıca hizmetlerimiz, otellere-kurumlara işletmeci şirketler bulmak, işletme şirketlerine işletebilecekleri yerler bulmak ve bu iki grup arasında işletme/franchise anlaşmalarını yapmalarını sağlama olarak özetleyebiliriz.

Yatırım olanakları, turizm yatırımlarında bölgesel farklılıkları göz önüne alarak ön fizibilite raporların hazırlanması, alınması gereken ilgili izinler hakkında rapor üretilmesi konularında danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Kısacası;Konsept ve proje geliştirme ile proje yönetim hizmeti verdiklerini vurgulayarak, Proje geliştirme ve yönetime ek olarak, ikinci sırada piyasa analizi, en uygun kullanım ve fizibilite etüd çalışması gibi danışmanlık hizmetleri veriyoruz.

Kadromuzun Ukrayna’da eğitim almış ve ticari faaliyetlerde bulunmuş olmasının verdiği büyük avantaj sayesinde firmamız, kısa zamanda turizm alanındaki çalşımalarını genişletmeyi başardı. Ukrayna’nın en büyük şehirlerinden biri olan ve “Karadeniz’in İncisi” olarak adlandırılan Odessa’da bulunan firmamız siz yatırımcılarımızın hizmetindedir.

Benzer Öğeler (etikete göre)

Yorum eklemek için giriş yapın