Arman Akademi Web

Neden Biz

Neden Biz

Ülkemizde, özellikle son dönemde alternatif eğitim konusunda yeterli çalışmaların olmaması veya profesyonel çalışmaların yetersiz oluşu gibi bazı faktörler,  ARMAN AKADEMİ gibi profesyonel  bir  organizasyonun oluşumuna temel teşkil etmiştir.

Türkiye'de lise eğitimini tamamlayan, yüksek öğretime  devam  etmek  isteyen  öğrencilerimiz için iki seçenek vardır. Devlet  üniversitelerine yerleşebilmek veya  özel (Vakıf) Üniversiteleri. Üçüncü seçenek ise, son yıllarda yıldızı parlayan yurtdışında eğitimdir. Ülkemizde, yurtdışı eğitim ile ilgili bir standart olmadığı için hali hazırdaki bir çok firma, öğrencilerden sınırlı bir hizmet karşılığında yüklüce bir ücret talep etmekte ve alınan yüksek ücret karşılığında verilmesi gereken hizmet tam verilemediği için her yıl yüzlerce öğrenci mağdur olmakta.

Yurtdışında Üniversite Eğitimi almak isteyen öğrenci, tercih ettiği ülke ve üniversite ile ilgili tam ve doğru bilgilendirilemediği içinde ayrıca mağdur olmakta.

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, her yönüyle bilgiye dayalı, tam donanımlı, profesyonel bir organizasyon gerektirir.

Özetlemeye çalıştığımız bu ve daha nice sorunlar göz önüne alındığında neden ARMAN AKADEMİ sorusunun cevabı da ortaya çıkıyor.

Özellikle Ukrayna Üniversiteleri, Ukryna'da Eğitim, Ukrayna'da yaşam-barınma, Makedonya'da eğitim-Makedonya Üniversiteleri-Makedonya'da yaşam-barınma,Kazakistan'da eğitim-Kazakistan üniversiteleri,Polonya'da eğitim ve yaşam-barınma ve eğitim ücretleri gibi konularda yılların birikimi ve
tecrübesine sahip ekibiyle sizlere Yurtdışında eğitim danışmanlık hizmeti ARMAN AKADEMİ, şimdiye kadar yaptığı ve bundan sonra yapacağı bütün danışmanlık ve rehberlik hizmetlerinde gerek maddi gerekse manevi açıdan sizlerin çıkarlarına hizmet etmektedir.

Çünkü Arman Akademi;
Hali hazırdaki çoğu danışmalık firmasının aksine, yapmakla yükümlü olduğu hizmetlerin karşılığında çok daha düşük bir hizmet bedeli ve çok daha profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

Çünkü Arman Akademi;
Onu aşkın ülkede ofisleri bulunan, büyük çoğunluğu akademisyenlerden oluşan  deneyimli ve profesyonel bir kadroya sahip uluslar arası bir Eğitim Danışmanlık Organizasyonudur.

Çünkü Arman Akademi;
Sadece öğrencilere danışmanlık hizmeti vermekle kalmıyor, aynı zamanda her yıl değişik ülkelerde partner üniversitelerin  katıldığı eğitim fuarları ve seminerlere katılıyor, partner üniversiteler ve öğrencilerin yüz yüze bire bir görüşmelerini sağlayarak, en doğru bilgiyi bizzat yetkililerden almanızı sağlıyor.

Çünkü Arman Akademi;
Sadece Ukrayna yada başka ülkelerde üniversitelere kayıt aşamasında sizlere danışmanlık yapmıyor, devamında farklı ülke ve üniversitelere geçiş yapmak istediğinizde yada Türkiye'deki üniversitelere geçiş yapmak istediğinizde de en iyi çözümlerle hizmetine devm ediyor.

Çünkü Arman Akademi;
Ukrayna, Makedonya,kazakistan,Polonya,Ürdün ve Türkiye'de bulunan ofisleri ve deneyimli ekibiyle heran bir telefon kadar yakınınızda.

Doğru Tercih,Doğru Karar ARMAN AKADEMİ...

Yorum eklemek için giriş yapın