Arman Akademi Web

Hakkımızda

Hakkımızda

ARMAN AKADEMİ; 2002 yılında Ukrayna Odesa'da kurduğumuz Danışmanlık firmamız ile siz değerli öğrencilerimize Ukrayna'da Eğitim, Ukrayna Üniversiteleri için yerinde eğitim danışmanlık hizmetleri sunan SAN EDUCATİON (Şan Eğitim) yurtdışı eğitim danışmanlık firması, 2003 yılında İstanbulda kurulan Vizyon Grup akademik danışmanlık hizmetleri firması, 1996 yılında Ürdün'de Kurulan ve Amerika Birleşik Devletleri,İngiltere, Kanada, Avustralya, Yeni Zellanda, Suudi Arabistan, Katar, Umman, Birleşik Arap Emirlikleri, Kuveyt, Bahreyn, Kazakistan, Suriye, Lübnan, Filistin ve Mısır'da bölgesel ofisleri bulunan, Global Vision for Academic Services kurumu,yine Ürdün'de kurulan ve 2013 yılı itibariyle Türkiye'de bulunan bir çok üniversite ile anlaşması olan ve Study in Turkey (Türkiye'de Eğitim) sloganıyla bu üniversitelerimize yurtdışından öğrenci getiren Eduvalley yurtdışı eğitim danışmalık firmasını tek çatı altında toplamak ve bütün bu çalışmaları-hizmetleri daha da profesyonel bir şekilde siz sevgili öğrencilerimize yerinde sunmak amacıyla kurulmuştur.

Yurtdışı eğitim danışmanlık hizmetlerinde sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek, siz değerli öğrencilerimiz ve kıymetli ailelerimizin Ukrayna'da eğitim-Ukrayna üniversiteleri-Ukrayna'da yaşam, Makedonya'da eğitim-Makedonya Üniversiteleri-Polonya'da eğitim-Polonya Üniversiteleri,Kazakistan'da eğitim-Kazakistan Üniversiteleri, yabancı ülke vatandaşlarının Türkiye'de Eğitim-Türkiye Üniversiteleri gibi önemli konularda doğru bilgi edinebilmeniz için hizmetler sunmaktayız.

14 yıllık deneyim,tecrübe ve geniş kadromuzla bir çok ülkede bu güne kadar gerçekleştirdiğimiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmetlerimizden edindiğimiz yıllara dayanan tecrübemiz  ile siz değerli öğrencilerimize ve ailelerimize şimdi daha da yakınız.

Ayırca; yurtdışı eğitim danışmanlık hizmetlermiz yanısıra, siz sevgili öğrencilerimizin Ukrayna üniversitelerinde  başarılı bir eğitim dönemi geçirebilmeniz için Odesa şehir merkezinde Ukraynaca, Rusça dil kurslarımız yanısıra, Ukraynaca ve Rusça tercüme hizmetilerimiz,yine Ukrayna Lviv şehir merkezinde dil kursumuz, Makedonya-üsküp'te bulunan dil kursumuz ve vize oturum işlemleri için  hizmet sunduğumuz  ofislerimiz bulunmaktadır.

Ukrayna'da  ve Makedonya'da eğitim almayı planladığınız üniversitelerimizi ve şehirleri önceden görebilmeniz-gezebilmeniz için 3-5 günlük oryantasyon turları, haftalık ve 10 – 15 günlük tatil programlarımızda bulunmaktadır.

Firmamız Ukrayna'da; Ukrayna'da üniversite eğitimi almış ve devamında Ukrayna'ya yerleşmiş, bu ülkede uzun yıllardır ikamet eden bir kadrodan oluşmaktadır. Bu yüzdendir ki yurtdışında-Ukrayna'da üniversite eğitimi almak isteyen siz sevgili öğrencilerimizin Ukrayna'da neye ihtiyacınız olacağını, kafanızdaki soru işaretlerini ve çözümlerini çok iyi biliyoruz.Sizler için özel dil kurslarımız, çeviriler-tercümeler, okul kayıt kabul ve vize oturum, geçici ve kalıcı barınma ve sosyal yaşama adaptasyon ve daha bir çok konuda en iyi hizmeti çok uygun fiyatlarla öğrencilerimize yerinde sunuyoruz.
ofislerimizin Ukrayna'da işbirliğinde olduğumuz üniversitelerin hemen yakınında olması,kadromuzun Ukrayna üniversitelerinden mezun olması ve hala bu ülkede yaşıyor olması,siz sevgili öğrencilerimiz için olabilecek en büyük avantaj olsa gerek.Aynı durum Makedonya içinde geçerlidir.
 
Firmamız, işbirliği yaptığı bütün üniversitelerin öncelikle Türkiye Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından tanınıp tanınmadığı hususunu bizzat YÖK'ten öğrenmekte,hemen sonrasında bu üniversiteler ile resmi protokol imzalamakta ve sonrasında siz değerli öğrencilerimize bu üniversiteleri tanıtmakta-bu fırsatı sizlere sunmaktadır. Sadece “Uluslararası ve ulusal nitelikli” üniversiteler ile anlaşmaları yapmak suretiyle eğitim danışmanlık hizmetleri sunan Arman Akademi,Makedonya-Kazakistan-Polonya ve Ukrayna’da eğitim sektöründeki öncü kişiliğini bu şekilde bir kez daha göstermiştir.

Kadrosunun yurtdışında eğitim almış ve ticari faaliyetlerde bulunmuş olmasının verdiği büyük avantaj sayesinde Arman Akademi, işbirliği yaptığı bütün üniversitelere her geçen yıl kazandırdığı yeni öğrencilerinin kaliteli referansları sayesinde geçmişleri 1600'lü yıllara kadar uzanmakta olan bir çok prestijli üniversitede eğitim alabilme ayrıcalığını sizlere sunmaya bütün enerjisi ve hızıyla devam etmektedir.

Seçenekleri ve öğrencilerimizin yurtdışında eğitimden beklentilerini,ailelerimizin maddi ve kültürel yönden beklentilerini iyi bildiğimiz için, tüm seçenekleri ayırt etmeksizin en iyi ve doğru biçimde tanıtabilmek ve bu seçeneklerin tümünde aynı kalite standartlarında hizmet sunabilmeyi temel hedef kabul eden az sayıda kuruluştan biriyiz.

Yurtdışında eğitim alan öğrencilerimizin, AB genelinde başka ülke ve üniversitelere ve dolayısıyla Türkiye'deki üniversitelere yatay geçiş yapmalarında da danışmanlık ve rehberlik hizmeti vermekteyiz.

Ayrıca, başta Ürdün olmak üzere bir çok ülkede düzenlediğimiz eğitim fuarlarına Türkiyeden ve yurtdışından üniversitelerimizin katılımını sağlamakta ve Türkiyede eğitim almak isteyen yabancı ülke vatandaşı öğrencilerin, üniversitelerimizde eğitim almalarını sağlamaktayız.

Mutlu bir üniversite hayatına bizimle başlamanız umudu ve dileğiyle ...

Arman Akademi...

Yorum eklemek için giriş yapın