FON ÜNİVERSİTESİ - Arman Akademi - Ukraynada Eğitim, Makedonyada Eğitim, Polonyada Eğitim, Kazakistanda Eğitim, Romanyada Eğitim, Yurtdışı Eğitim
Arman Akademi Web

Fon Üniversitesi

FON ÜNİVERSİTESİ

Fon Üniversitesi, 2002 yılında kurulmuş özel üniversitedir.

Makedonya-Üsküp te eğitim veren Fon Üniversitesi, Makedonya ve Balkanlar da en büyük ve en modern kampüse sahip üniversitelerden biridir. Modern eğitim araç ve gereçlerine sahip olan Fon University, adını yurtiçinden ve yurtdışından sahip olduğu akademisyen kadrosuyla duyurmaktadır.

Hayal ettiğiniz akademik ünvanı elde etmek istiyor ve bunun için yurtdışında eğitim almayı düşünüyorsanız, mutlaka Fon Üniversitesini incelemelisiniz. Avrupa Yükseköğretim de ön trendleri takip eden ve uygulamaya koyan Makedonya Fon Üniversitesi, Makedonya nın başkenti Üsküp te sizi bekliyor.

Fakülte seçimi her öğrencinin hayatında alacağı önemli kararlarından biridir. Bu göz önüne alındığında Fon Üniversitesi, bu konuda öğrencilerine önemli avantajlar sunmaktadır. Üniversitemiz bu eğitimde öğrencilerine staj imkanı sunmakta.

Siz sevgili öğrencilerimizin geleceğe yatırımlarında üniversite yıllarının önemli bir yeri vardır. Fon Üniversitesi, akademik çalışmaları ve öğrencinin öğrenim-eğitim sürecine aktif katılımları ile sizleri profesyonel şekilde günlük yaşamın sorunlarına hazır hale getirmektedir.

Fon Üniversitesi, 42 den fazla avrupa ülkesinde 300 den fazla konferans ve seminerlere katılmış-katkıda bulunmuş, bu çalışmaların  verdiği bilgi ve tecrübe ile öğrencilerine eğitimleri boyunca değil, akademik kariyeri boyunca ilerisi içinde önemli bir bilgi birikimi sunmaktadır.

Fon Üniversitesi; Orta ve Doğu Avrupa Üniversiteler Birliği üyesidir
Uluslararası Üniversiteler Konseyi üyesidir.

Fon Üniversitesi Sırbistan, İtalya, KKTC, İspanya, Fransa, Arnavutluk, Bosna Hersek, Bulgaristan, Rusya, Hindistan, Ukrayna ülkelerinde bir çok üniversite ile işbirliği yanı sıra

Türkiye Üniversiteleri; Bülent Ecevit Üniversitesi, Atatürk Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi, İzmir-Katip Çelebi Üniversitesi,Girne  Amerikan Üniversitesi-Kıbrıs (Girne American University), TOBB Ekonomi  ve Teknoloji Üniversitesi gibi önemli eğitim kurumları ile işbirliği vardır.

Fon Üniversitesi, diğer Makedonya Üniversiteleri gibi  Bologna süreci ilkeleri ve (ACTS) Avrupa Kredi Transfer Sistemi uygulamaktadır. Makedonya Fon Üniversitesi bölümler yıllık eğitim ücreti 3650 €.

Fon üniversitesi Resmi Web Sayfası İçin TIKLAYINIZ...

Fon Üniversitesi FKÜLTELER

  • HUKUK FAKÜLTESİ
  • EKOMOMİ FAKÜLTESİ
  • BİLİŞİM BİLGİSAYAR
  • TASARIM MULTİMEDYA
  • YABANCI DİLLER
  • SİYASET BİLİMİ ve DİPLOMASİ (Uluslararası İlişkiler)
  • DEDEKTİFLİK ve KRİMİNOLOJİ
  • SPOR YÖNETİMİ
  • MİMARİ MÜHENDİSLİK
Yorum eklemek için giriş yapın