< < < < St. Paul Bilim ve Teknoloji Üniversitesi - Arman Akademi - Ukraynada Eğitim, Makedonyada Eğitim, Polonyada Eğitim, Kazakistanda Eğitim, Romanyada Eğitim, Yurtdışı Eğitim
Arman Akademi Web

St. Paul Bilim ve Teknoloji Üniversitesi

St. Paul Bilim ve Teknoloji Üniversitesi

ST.Paul the Apostle University

Bir üniversite düşünün, sadece Bilim ve Teknoloji alanında eğitim veren, öğrencilerinin yüzde 95 i uluslar arası öğrenci, eğitim tamamen İngilizce.

Eğitim görevlilerinin büyük çoğunluğu, bilim-teknoloji alanında önde gelen ülkelerden.
En modern teknoloji ile eğitim almak ister misiniz?

ST.Paul the Apostle University – Bilgi Bilim ve Teknoloji Üniversitesi ( UİST ) 2009-2010 yılında Makedonya Cumhuriyeti Parlamentosu tarafından kurulan bir devlet üniversitesidir. Makedon hükümetinin bu cesur ve vizyoner girişimi sonucu kurulmuş olan üniversite, ABD, Avrupa ve yerel olarak mevcut en iyi araştırma ve öğretim uygulamalarını birleştirdi. Makedonya da eğitim veren üniversiteler arasında, ilk Avrupa Kredi Transef Sistemi (AKTS) uygulayan üniversite olma özelliği taşımaktadır.

Kaliteli bir öğretim yolunda ilerlemek amacıyla Bilgi-Bilim ve Teknoloji Üniversitesi - ST.Paul the Apostle University,  ABD,İtalya, İran,İsrail,Arnavutluk,Rusya,Ukrayna, İngiltere gibi farklı ülkelerden öğretim elemanı istihdam etmektedir ve  bu yıl için Türkiye den de öğretim elemanı beklenmektedir. Öğrencilerini uluslar arası rekabet gücüne teşvik etmek ve uluslararasında kaliteli eleman yetiştirmek için Bilgi-Bilim ve teknoloji Üniversitesi- ST.Paul the Apostle University eğitim dili İngilizce. Üniversite de başarılı öğrencileri teşvik için devlet bursu verilmektedir.

Bilgi-Bilim ve teknoloji Üniversitesi- ST.Paul the Apostle University tercih eden öğrencilerimiz, sadece teorik eğitim değil, teoriden pratiğe eğitim modeli uygulanması nedeniyle kendilerini daha iyi geliştirme fırsatını yakalamış oluyorlar. Kalabalık sınıflarda değil, küçük öğrenci grupları ile çalışma yapılması da ayrıca bir avantaj sunmakta öğrencilerimize.

Bilgi-Bilim ve teknoloji Üniversitesi- ST.Paul the Apostle University, aynı zamanda Ohrid  üniversitesi olarakta bilinir. Bilim ve Teknoloji alanında eğitim veren Avrupa üniversiteleri arasında önemli bir konuma sahip olması yanı sıra, Makedonya genelinde ise en başarılı ilk beş üniversite arasında yer almakta.

Üniversitede bulunan  5 bölümde de eğitim süresi 4 yıldır, Türkiye eğitim sisteminde olduğu gibi 240 kredi. Bu Lisans eğitimini tamamlayan öğrencilerimiz, isterse devamında üniversitemizde Yüksek Lisans eğitimlerine devam edebilirler.

Bilgi-Bilim ve teknoloji Üniversitesi-Ohri üniversitesi yıllık eğitim ücreti 1000 € ve iki dönem halinde 500 + 500 olarak  2 taksitte ödenir.

ST.Paul the Apostle University - Bilgi-Bilim ve Teknoloji Üniversitesi  Resmi Web Sayfası İçin TIKLAYINIZ...

FAKÜLETELER

Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği  Fakültesi
İletişim Ağları ve Güvenlik  Fakültesi
Makine İstihbarat ve Robotik Fakültesi
Bilgi Sistemleri,Görselleştirme,Multimedya ve Animasyon Fakültesi
Bilgi Kuramları ve Analiz Fakültesi

Yorum eklemek için giriş yapın